email: haslo:
Przypomnij hasło    Rejestracja    Maciej Strzelinski

Maciej rozpoczął swoją przygodę z fotografią gdy przyjaciel pożyczył mu radzieckiego Zenitha ze stałoogniskowym obiektywem 50mm. To było przeżycie! Rozmywanie tła za pomocą dużego otworu przesłony było fascynujące.

Następnie zaczał zgłębiać tajniki fotografii aby ostatecznie zdać sobie sprawę, że technika robienia zdjęć tak i owszem lecz przede wszystkim liczy się spontaniczność, moment, emocje.

Nie każde zdjęcie musi być wspaniałe technicznie żeby zachwycać. Maciej kieruje się zasadą aby pokazywać emocje, starać się oddać charakter chwili. Specjalizuje się w fotografii podróżniczej oraz tzw. streetphoto. Jego ulubionym fotografem jest Willy Ronis, który zachwycał swoimi fotografiami Paryża. Maciej dużo podróżuje z aparatem. Odwiedził praktycznie całą Europę, Chiny, obie Koree oraz Japonię. Aktualnie przygotowuje się do wyprawy do Indonezji.

Niektóre jego prace znalazły się w finale prestiżowego konkursu Photographer of the Year 2009

Jego ulubiona "fotograficzna" maksyma to: Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze a mistrzowie o światło.Maciej Strzelinski proponuje:

Takamatsu

Cena od: 79 PLN

Iguana

Cena od: 79 PLN

Jezioro Cheongpung

Cena od: 79 PLNZobacz wszystkie zdjęcia autora

Zobacz inne kategorie:    *    Ludzie    *       *    Natura    *    Martwa natura    *    Retro    *    Urban

Kontakt Rejestracja Poleć nas znajomym i wygraj! Dla biznesu Dla galerii stacjonarnych

© 2011 Globalnet Promotion Poland / France