email: haslo:
Przypomnij hasło    RejestracjaGaleria47 to takie magiczne miejsce, gdzie czerpie się radość z naciskania migawki aparatu!
Nieważne czy jesteś profesjonalistą, amatorem czy tylko od czasu do czasu zabierasz ze soba aparat. Jeśli robisz zdjęcia, które budzą emocje, oddają charakter chwili, albo po prostu Twoi znajomi uważają, że są dobre możesz współpracować z nami!

Chcemy promować ludzi, którzy robią proste ale emocjonalne zdjęcia. Nie musisz mieć sprzętu za tysiące złotych, żeby zrobić dobre zdjęcie. Ono powstaje w Twojej głowie a sprzęt to tylko narzędzie jak każde inne.

Jeśli chciałbyś z nami współpracować jako autor wyślij nam 5 swoich zdjęć w formacie .jpg o wymiarach nie przekraczających 1500px na dłuższym boku na adres:

autorzy@galeria47.pl

Gdy otrzymamy Twoje zdjęcia i uznamy, że chcielibyśmy z Tobą współpracować odezwiemy się na adres, z którego prześlesz do nas swoje prace. Prześlemy Ci dokładne informacje wraz z warunkami finansowymi naszej ewentualnej współpracy.
Co miesiąc zbieramy się z innymi pasjonatami fotografii żeby wybrać zdjęcia, które nam się podobają i zaproponować konkretne warunki współpracy ich autorom.

Na współpracy zyskujemy wszyscy - my możemy zaproponować ciekawe, nowe zdjęcia naszym klientom, a Ty możesz nie tylko zarabiasz pieniądze ale także budujesz swoje nazwisko jako fotograf.

Czekamy na ciebie fotograficzny bracie lub siostro! :-)
Nasze propozycje:

Emeishan River

Cena od: 79 PLN

Dzieci w Karambunai

Cena od: 79 PLN

Warszawa nocą

Cena od: 79 PLN


Zobacz inne kategorie:    *       *    Martwa natura    *    Natura    *    Ludzie    *    Retro    *    Urban

Kontakt Rejestracja Poleć nas znajomym i wygraj! Dla biznesu Dla galerii stacjonarnych

© 2011 Globalnet Promotion Poland / France