email: haslo:
Przypomnij hasło    RejestracjaChciałbyś mieć w domu coś unikalnego? Powiesić na ścianie obrazek, którego nikt nie ma? Posmakować unikalnej sztuki, dostępnej tylko dla nielicznych?

Jesteś w dobrym miejscu! Nasza galeria sprzedaje zdjęcia TYLKO w limitowanych seriach. Przy każdej fotografii zaznaczono ile sztuk jest dostępnych. Niektóre z nich występują w 200 egzemplarzach, niektóre w 100, a niektóre tylko w kilku. Po wyczerpaniu naładu zdjęcie to NIE BĘDZIE już nigdy i nigdzie dostępne!

Posiadamy pełne prawa autorskie do każdego zdjęcia, jest ono także odręcznie numerowane i podpisane. Kupująć u nas masz gwarancję, że posiadasz coś unikalnego!

Możesz oczywiście kupić sliczne zdjęcie w jednym z wielu wielkopowierzchniowych sklepów, ale czy naprawdę chcesz ozdobić swój dom czymś co możesz znaleźć w milionach domów na całym świecie?
Czy może wolisz aby Twoi znajomi zachwycali się Twoim dobrym gustem podziwiając coś czego nie może mieć każdy?

Dobierając nasze fotografie kierujemy się przede wszystkim estetyką. Nie chodzi nam o to aby sprzedawać zdjęcia sławnych fotografów. Chcemy promować młodych twórców, chcemy pomóc im rozwinąć skrzydła a przede wszystkim stawiamy na oryginalność i dobry gust. W tej galerii nie znajdziejsz popularnych widoczków pocztówkowych, znajdziesz za to zdjęcia, z których każde opowiada swoją historię. Historię ludzi, historię podróży, miejsc czy wydarzeń ale także emocji i uczuć, które towarzyszyły tej jednej jedynej chwili naciśnięcia migawki aparatu.

Chcemy także, żeby nasze fotografie były dostępne w przystępnych cenach. Nie chemy sprzedawać jednej sztuki za 10.000 złotych - wolimy udostępnić 100 sztuk po 100 złotych. Doceniamy Twój indywidualizm, ale szanujemy też Twój portfel.

Ten sklep powstał przede wszystkim z miłości do fotografii, chcemy żebyś i Ty poczuł tą niesamowitą siłę i każdego dnia mógł obcować ze sztuką w swoim własnym, indywidualnym stylu!
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć! Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Nasze propozycje:

Takamatsu 4

Cena od: 79 PLN

Kropelki

Cena od: 79 PLN

Ile St Louis

Cena od: 79 PLN


Zobacz inne kategorie:    *    Martwa natura    *       *    Urban    *    Retro    *    Natura    *    Ludzie

Kontakt Rejestracja Poleć nas znajomym i wygraj! Dla biznesu Dla galerii stacjonarnych

© 2011 Globalnet Promotion Poland / France